Jak nás můžete podpořit?

JSOU VĚCI, KTERÉ NÁM V CENTRU JEŠTĚ CHYBÍ NEBO KTERÉ MAJÍ RYCHLÉ ZUŽITKOVÁNÍ

  • malířské stojany i malířské potřeby - plátna, čtvrtky, tempery, pastelky --> to jsou věci, které rychle zužitkujeme ;-)
  • hodily by se nám židle
  • také máme velkou spotřebu kancelářského papíru, používáme recyklovaný papír, protože děti vedeme k ekologickému způsobu života
  • chybí nám ještě jeden regál KALLAX, do kterého zakládáme pracovní listy, knihy, hračky

 FINANCOVÁNÍ SPOLKU

    Protože jsme zapsaný spolek a nejsme vedeni jako škola pod záštitou MŠMT (což má samozřejmě své důvody) není pro nás možné získat žádnou státní podporu. Spolek je tedy financován platbami členských příspěvků a případnými  mimořádnými dary našich členů a našich příznivců. Snažíme se získávat různé granty nebo dotace, nicméně jimi není možné financovat platy lektorů. Naši lektoři svoji práci dělají během svého volného času jako dobrovolníci. Proto se nám hodí každá koruna navíc a jsme vděčni všem našim příznivcům.

    Jestliže byste nás chtěli také podpořit, můžete tak učit příspěvkem na náš transparentní účet vedený u Raiffeisenbank č. 116765152/5500.

    Další možností, kterou nás můžete podpořit je nákup přes Givt.cz, což je projekt, ve kterém je zapojeno již hodně obchodů a kdy nákupem přes tuto stránku věnujete určité procento částky vašeho nákupu na projekt, který si předem vyberete. Každá koruna se počítá a tak budeme rádi, když si vyberete třeba nás. ;-) Neplatíte nic navíc, vše je na účet obchodu u kterého nakupujete. Do tohoto projektu se zapojil třeba obhod ECONEA, který se zabývá ekologickou domácností nebo MALL.CZ, či BONPRIX a spousta dalších obchodů.

 

Podporují nás

 

 https://www.digibro.cz/  Děkujeme za finanční podporu a zprovoznění webových stránek.

https://www.billa.cz/ Za finanční podporu v podobě poukázky k nákupu děkujeme společnosti Billa.

 

https://breno.cz/ Za propagační materiály děkujeme společnosti Breno.

 

https://www.tonerpartner.cz/ Za tonery do tiskárny děkujeme společnosti Ledum Kamara s.r.o.