Pravidelný program

Pravidelné kurzy pro veřejnost na druhé pololetí školního roku 2022/2023. Těšíme se na vás. :-)

Pro přihlašování na jednotlivé lekce/kurzy můžete  nově použít náš Rezervační systém.

HUDEBNÍ HRÁTKY

Již v listopadu.

ČTENÁŘSKÉ HRÁTKY

Již v listopadu.

Chybí vašemu dítěti kamarádi,  se kterými by si popovídalo o svých oblíbených postavách z knih,

které rádo čte? Rádo by poznalo i jiné příběhy a dobrodružství, které mu v nepřeberném

množství dnešního trhnu mohou uniknout?

Čtením do jiných světů.

Cena za setkání.

Kapacita 10 dětí.

Lektorka Mgr. Lada Veselá

HRAVÁ ČEŠTINA

Termín bude upřesněn.

Chcete, aby si vaše dítko zopakovalo základy z českého jazyka? A rádo se baví? I my se rádi bavíme

a učení si užíváme. Pojďte mezi nás a hravou formou si osvojit učení a dozvědět se i něco nového.

Učení nás prostě baví.

Cena za 10 lekcí 2700,- (první lekce zdarma)

Kapacita 8 dětí

Lektorka Kateřina Kučerová

HRAVÁ MATIKA

Termín bude upřesněn.

Chcete, aby si vaše dítko zopakovalo základy z matematiky? A rádo se baví? I my se rádi bavíme

Učení nás prostě baví.

Cena za 10 lekcí 2700,- (první lekce zdarma)

Kapacita 8 dětí

Lektorka Kateřina Kučerová

PROTAŽENÍ TĚLÍČKA - CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI

Termín bude upřesněn.

Lehké a zábavné cvičení pro děti a jejich rodiče, kterým chybí pohyb a potřebují protáhnout a posílit své tělo.

Formou her a různých lehkých cvičení zaměřených na správné držení těla, správný postoj

a uvědomování si jednotlivých částí těla celé tělo protáhneme a posílíme.

Cena za 17 lekcí 2400,- (první lekce zdarma)

Kapacita 8 dětí s doprovodem 1+1

Lektorka Ladislava Altrichterová

MEDITAČNÍ VEČERY PRO ŽENY

Termín bude upřesněn.

Přijďte se naladit na nadcházející týden tak, aby se nesl v duchu lehkosti a radosti.

Hlavním tématem bude ženská cykličnost, proložená meditacemi, vizualizacemi, tancem

a dalšími technikami pomáhajícími k sebepoznání a sebelásce.

Cena za setkání 200,-

Lektorka Ladislava Altrichterová

PODPŮRNÁ SKUPINA PRO MAMINKY

Termín od nového roku.

Potřebujete podporu v mateřství, chybí vám kamarádka, které byste se mohli vypovídat nebo se poradit

ohledně vývoje vašeho miminka, kojení, nošení a dalších věcí spojených s mateřstvím?

Přiďte se seznámit a zjistit, že na to nejste sami.

Cena ...