Individuální (domácí) vzdělávání

Individuální nebo-li domácí vzdělávání je alternativou vzdělávání dětí, kdy toto zajišťuje rodič většinou v domácím prostředí. Dítě tedy nechodí každý den do školy, ale vzdělává se doma nebo v komunitě s dalšími dětmi, které jsou na tom obdobně. Domácí vzdělávání je pro dítě nejpřirozenější variantou učení, prakticky už v historii se děti takto učily řemeslu od svých rodičů. Tato forma vzdělávání dětí je běžná po celém světe a opět se vrací k oblibě i u nás.

V našem komunitním centru poskytujeme komunitní vzdělávání dětem od 1. - 9. třídy základní školy.

Pro děti máme zajišťenou jednu společnou kmenovou školu, ve které bude 2x ročně probíhat přezkoušení a která nám poskytne veškerou součinnost pro potřeby individuálního vzdělávání. Zároveň máme jednoho společného garanta, který nás zaštítí pro kvalifikaci k výuce druhého stupně.

S vyřízením individuálního vzdělávání vašich dětí vám rádi pomůžeme a poradíme, co vše je k tomu potřeba, takže i když ještě nemáte vše vyřízeno není to nic, co by bránilo naší spolupráci. Veškerými kroky vás provedeme.

Máme ještě pár volných míst, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

CENÍK

Kmenové členství jedno dítě